Biuro Projektowe +48 (58) 681 68 72
Projektant +48 513 533 838
Menu


Zawiasy puszkowe regulowane w trzech płaszczyznach

Boki szafek stojących podcinane w celu zachowania jednej linii cokołu

Nasza oferta

     W naszej ofercie znajduje się szeroka gama produktów zabudów jak i najnowsze rozwiązania, trendy w projektowaniu mebli. Pomagamy wybrać z pełnej oferty produktów i szerokiej gamy kolorów, najlepsze rozwiązania techniczne, materiały i kolorystykę wnętrza oraz doradzamy jak zmieścić się w wyznaczonym przez państwa budżecie. Nasz projektant przyjedzie z wizytą do państwa w wyznaczonym przez państwa terminie, wykona pomiar pomieszczenia, na podstawie, którego wykonamy projekt zabudowy.

     Jeżeli, znajdą państwo wymiary pomieszczenia i posiadają własną koncepcję zapraszamy do naszego Studium Projektowego, tam właśnie wycenimy państwa projekt. Po zaakceptowaniu przez państwa projektu zabudowy oferujemy profesjonalny i szybki montaż.

     Zalecając nam opracowanie projektu macie państwo pewność, że projekt oraz wykonanie w pełni zaspokoi państwa oczekiwania. Dowodem na to są nasi klienci, którzy wracają do nas realizować swoje kolejne potrzeby.

     Dziękujemy naszym klientom, za to, że polecają nas swoim znajomym.

     Serdecznie zapraszamy do galerii, w której przedstawiliśmy przykłady naszych mebli.

     W dziale kontakt znajda państwo szczegółowe informacje o lokalizacji Studia Projektowego, a także numery telefonów i e-mail pod, którymi czekamy na państwa.

Szafki KAMDUO - Pobierz wersję PDF
Szafki KAMDUO XL - Pobierz wersje PDF

Świadczymy usługi na terenie: Stężyca, Szymbark, Potuły, Sikorzyno, Gołubie, Zgorzałe, Żuromino, Borucino, Klukowa Huta, Mściszewice, Gostomie, Niesiołowice, Gapowo, Skorzewo, Kościerzyna, Kamienica Szlachecka, Łączyno, Brodnica Górna, Ostrzyce, Sulęczyno, Węsiory oraz całe trójmiasto.

Copyright by www.ugoprojekt.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
admin